Pınar Eliçe: Çocuklarıma arkadaşları ünlü olduğumu söylemiş!

Bir dönemin en ünlü şarkıcılarından Pınar Eliçe, 2002’de Çetin Çapan ile dünyaevine girmişti. 2007’de boşanan ikilinin Helin ve Derin Deniz isimlerini verdikleri iki çocukları olmuştu.

52 yaşındaki Pınar Eliçe, geçtiğimiz gün oğlu Derin Deniz ile Nişantaşı City’s’de objektiflere takıldı.

“SIRTIM YERE GELMEZ”

Oğlunun iş hayatında olduğunu söyleyen şarkıcı, şöyle konuştu:

Oğlum nşaat ve enerji işinin başında… Kızım son sınıfta, avukat olacak. Oğlum iş insanı, kızım avukat. Sırtım yere gelmez. Çocuklarımla gurur duyuyorum. Annelerin ilk ve son aşkı oğullarıdır.

“ANNE SEN NE KADAR MEŞHURMUŞSUN DEDİLER”

Çocuklarına popüler olduğunu söylemediğini belirten Eliçe, “Çocuklara hiçbir zaman sanatçı kimliğimi söylemedim. Ortaokula başlayınca çocuklarımın arkadaşları onlara benim ünlü olduğunu söylemiş. Çocuklarım daha sonra Google’a bakınca, ‘Anne sen ne kadar meşhurmuşsun’ demişlerdi” diye ünlü isim, “3-4 yıl öncesine kadar aktif değildim. Geçen ödül töreninde ise, ‘Anne sen ne kadar önemli iş yapıyormuşsun’ dediler” diye konuştu.

“OĞLUM KİMİ İSTERSE BAŞIMIN TACI”

Pınar Eliçe, “Gelin adayı olur mu sanat camiasında?” sorusuna, “Kimi isterse başımın tacı… Sanatçı ve manken olabilir. Onun tercihi. Nasıl mutluysa” yanıtını verdi.

Çalışmalarından bahseden şarkıcı, “Almanya’dan geldim. Ayın 26’sında Kıbrıs’tayım. Ayın 3’ünde Nişantaşı’na taşınıyorum. Sonrasında tatil var. Ondan sonra festivaller başlıyor. Yeni şarkımın klibi olacak. Baya yoğun olacak. Çalışmaya devam. Yakında televizyon sürprizi olacak. Bayram sonra başlıyor” ifadelerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir